İÇINDE BULUNDUĞUMUZ SEKTÖR HAKKINDA YILLARIN TECRÜBESI

Ödeme Hizmetleri kanunun ve yönetmeliğinin ardından sektör içerisinde yılların deneyimine sahip olan güvenilir TurkeyTL markası Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağına sahip olmakla beraber güçlü bir referansa da sahiptir. sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız

KAZANÇ POLITIKAMIZ

Benimsemiş olduğumuz kazanç politikası kesinlikle KAZAN-KAZAN olmayıp, tamamen KAZAN-KAZANDIR politikasıdır. Biz vermiş olduğumuz hizmetin karşılığında para ve siz değerli müşterilerimizi kazanacağız. Siz değerli müşterilerimizde evinize, iş yerinize veya uğrak noktalarınıza yakın mesafede olan TurkeyTL temsilcilerini tercih ederek sevdiklerinize ve kendinize en değerli olan zamanı kazanacaksınız. Sonucunda ülkemiz genelinde siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu katkılar sayesinde yaygın bir temsilci ağı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere ek gelir ve büyük bir istihdam sağlamış olacağız.

SORUNLU İŞLEM ÇÖZÜMÜ

Türkiye genelinde ki herhangi bir temsilcimizden yapmış olduğunuz bir işlemin ardından yaşanabilecek tüm sorunların çözümünü para iade işlemi dahil olmak üzere Türkiye nin neresinde olursanız olun size en yakın TurkeyTL temsilcisinde sorunlarınıza çözüm bulabilme kolaylığı sunmaktayız.